UYDU SİSTEMLERİ
Merkezi Yayın Sistemleri
Çanak Anten Kurulumu
Kanal Ayarlama / Uydu Güncelleme
TAMİR – BAKIM
KURULUM – MONTAJ

7/24 YERİNDE SERVİS İMKANI
Tüm bölge ve ilçelere
Aynı gün servis hizmeti vermekteyiz
Muratpaşa – Konyaaltı – Kepez
Döşemealtı – Aksu
0532 388 1897

Ozan Elektronik olarak Antalya içi ve çevresine uydu tamiri, montajı ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Ozan Elektronik olarak en kaliteli yayınları doğrudan izleme fırsatı sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Her türlü uydu tamiri, çanak anten montajı ve bunların kurulumları ile birlikte tecrübelerimiz sayesinde sizlere danışmanlık yapmaktayız.

Teknik servisliğini yaptığımız markalar arasında Next & Nextstar, Goldmaster, Kamosonic, Yumatu, Grundig, Vestel, Skytech gibi markalar yer alsa da genel anlamda birçok alanda servis mevcuttur.

Uydu tamir ve montaj konusunda müşteri hizmetleri iletişim numaramız ile bize dilediğiniz her an ulaşabilirsiniz.

En sevdiğiniz maçı izlerken televizyonunuz mu bozuldu ya da favori kanalınıza artık ulaşamıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kaliteli bir uyducu olarak sizlere yerli yabancı birçok kanalın garantisini veriyoruz.

Elektronik tamir, bakım, onarım ve kurulum konusunda üstün özelliklere sahip olduğumuzu görebilirsiniz.

Sunulan hizmetler arasında Uydu Servisi, Çanak Anten Montajı, Uydu Anten Ayarları, Çanak Anten Ayarları, Merkezi Uydu Sistemi, Kurulumu ve Montajı, Uydu Alıcısı Tamiri Ve Kanal Ayarlamasının yanı sıra Uydu Malzemecisi ve Uydu Anten Malzemesi gibi teknik servis alanlarımız da bulunmaktadır.

Verdiğimiz teknik hizmet ve kaliteli servis ile dünyada olan biten olaylar hakkında doğrudan bilgi sahibi olabilirsiniz. Antalya bölgesinin uydu tamirciliği alanında bir numara haline gelmeyi hedeflediğimiz için, Uydu alıcısı tamiri ne kadar olur? sorusuna en uygun fiyatlarımız ile cevap vermekteyiz.

Dilerseniz yukarı da yer alan numaradan bize ulaşabilir ya da adresimize doğrudan gelerek aklınızdaki sorulara hızlı bir çözüm üretebilirsiniz.