Küp amfi
Power amfi
Oto amfi
Mixer amfi
Power mixer
Deck mixer
Dj mixer
Ev müzik sistemleri
Profesyonel ses sistemleri
SATIŞ
KURULUM & MONTAJ

TAMİR ve BAKIM
Orijinal Ürünler
Garantili Ses Sistemleri Tamiri

0532 388 1897

Ses Sistemleri Montajı ve Tamiri kapsamında Antalya geneline hizmet veriyoruz. Her türlü organizasyon için sağlanan ses sistemlerinin bakımı, tamiri ve montajı üzerine teknik servis düzeyinde hizmetler sunmaktayız. Bölgeler fark etmeksizin her türlü alanda her türlü yerde sizlere kaliteli hizmetleri sunmak amacımız olduğu için, ses sistemlerinin üst düzey performansını sizler için sağlıyoruz.

Ses sistemleri tamiri ince işçilik ve tamir konusunda da hassasiyet gerektirir. Bu gibi durumlarda Ozan Elektronik olarak, elimizden geldiği kadar sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Mixer, amfi ve mikrofon tamirleri bakımından dilediğiniz konuda bize danışabilirsiniz.

Ses Sistemleri Montajı ve Tamiri kapsamında

Yamaha
Midas
Soundcraft
Behringer
Dynacor
Pioneer
Wharfedale
Mackie
Fomix
Allen & Heath
Samson
gibi ünlü Mixer markalarına tamir ve bakım yapmaktayız.

Antalya Ses Sistemi Tamiri

Bunların yanı sıra da Sti, Presonus, Zeg, Eagletech, Interm, Inter-m, Rs audio gibi diğer Mixer markalarının da teknik servisliğini yapmaktayız.

Ayrıca Behringer, Eagletech, Tonylee, Mcs, QSC, Yamaha, Midas, Soundcraft, Dynacord, Pioneer, Powersoft amfi markaları da mevcut. Ses Sistemleri Montajı ve Tamiri  aynı zamanda Work, Das Audio, Toa gibi ünlü amfi markalarının da teknik servisi bünyemizde mevcuttur.

Mikrofon tamiri bakımından ise Ses Sistemleri Montajı ve Tamiri bünyesinde Mc, Doppler, Sennheiser, Denox, Shure, Audio Technica, DB Technologies gibi markalarda aklınıza gelebilecek en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Telefon ile bizimle iletişime geçtiğinizde Antalya’nın en hemen her noktasına mobil servislerimiz ile hızlı ulaşımlar sağlayıp, tüm sorunlarınızı yerinde çözüyoruz. Ayrıca fiyat bakımından her hangi bir endişenizin olmasına gerek yok.

Uygun fiyatlarımızla Antalya içerisinde en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.